Mechanika Kwantowa


Zarówno wykład jak i ćwiczenia są prowadzone ciekawie oraz z dużym poczuciem humoru. Jeden z lepszych wykładowców z jakimi miałem do czynienia. Zawsze znajdzie też czas aby porozmawiać ze studentami. Gdyby to było allegro, to bym napisał: Polecam!!! 100% pozytyw.

Informacja kwantowa 1/2

Po semestrze u Banaszka mam ochotę zapisać się do niego na kolejny przedmiot. Przedmiot prowadzony jasno, prosto i rzetelnie. Wnioski, które u innych wykładowców byłyby okupione długą drogą przez mękę, konwencje i niepotrzebne formalizmy, tu są wyprowadzone prosto i przystępnie. Precyzja wykładu jednak na tym wiele nie traci. Poza tym przedmiot "na czasie", porusza bardzo ciekawe tematy informacji kwantowej. Ludzie z pierwszych lat studiów byli bardziej zainteresowani, ci z magisterskich narzekali trochę, że wiele rzeczy już słyszeli. Atmosfera sympatyczna, dominują jakieś żarciki z grupą. Nie da się jednak przemilczeć i zapomnieć, że co tydzień jest seria zadań domowych, a wyniki z zadań stanowią aż 50% końcowej oceny.

Informacja kwantowa 1/2

Genialny wykładowca! Ma ogromne poczucie humoru, i jest bardzo życzliwy w stosunku do studentów. Najcenniejsze w nim jest to, że bardzo uważnie "czyta" salę tzn. jeśli tylko zauważy najmniejszy sygnał z sali, że coś jest niejasne, to tłumaczy jeszcze raz - w inny sposób. Wykład prowadził w sposób uporządkowany, najważniejsze komentarze, uwagi i wnioski wypisuje jawnie na tablicy. Pisze wyraźnie, i świetnie planuje zagospodarowanie przestrzeni na tablicy. Gorąco polecam!

Mechanika kwantowa R

Szkoda, że semestr trwał tak krótko. Naprawdę świetnie wszystko wytłumaczone. Widać, że prowadzący zna się na rzeczy. Najbardziej mi imponowało przeliczanie na bieżąco wszystkiego na tablicy tzn. inni wykładowcy często przepisują z kartki i to czasem bezmyślnie, a Banaszek nie dość, że pamięta jak zacząć i co robić, to jeszcze kontroluje czy to ma sens, na sam koniec zagląda do wyniku aby sprawdzić czy dobrze wyszło. Dodatkowo wykład uatrakcyjnia jego ogromne poczucie humoru. I powiem szczerze, że mechanika kwantowa z Banaszkiem to pasjonująca przygoda. Wykład mieliśmy na 0815 więc na przeciętnym wykładzie to by się spało, a tutaj nawet o tym nie można było pomyśleć:) Polecam!