Geometria różniczkowa I (ćwiczenia)

  • Stanowczo polecam. Dobrze tłumaczy, zna się na rzeczy, powie coś czasem bardziej zaawansowanego, stara się zaciekawić. Jedyne co mógłbym zarzucić, to że za bardzo obniża poziom kiedy ludzie zaczynają zadawać pytania :P

Algebra 1 R (wykład)

  • Cóż... GAL to GAL, i nic tego nie zmieni. Wykładowca otwarty do studentów, poziom wykładu wysoki, ale z mojego pokrótkiego wywiadu okazało się, że dowolnie wybrana ankietowana osoba nic z wykładu nie rozumiała. Po kilku zajęciach zwyczajnie przestałem chodzić na zajęcia.
  • Wykład klarowny i zrozumiały. Tempo wykładu raczej wolne, co spowodowało, że sporo osób się nudziło. Dr Kasprzak jest bardzo miłą osobą i z chęcią tłumaczy wszelkie wątpliwości. Przyjemny egzamin ustny.
  • Jak Kasprzak wyobraża sobie przestrzeń 11-wymiarową? Najpierw wyobraża sobie n-wymiarową i przyjmuje n=11.

Analiza II (ćwiczenia)

  • Zdecydowanie polecam. Zajęcia prowadzone przejrzyście i w miłej atmosferze, prowadzący chętnie odpowiada na pytania i pomaga studentom.

Algebra I (ćwiczenia) 2013/14


Pan Kasprzak jest bez wątpienia świetnym ćwiczeniowcem. Ewidentnie zna się na rzeczy, wyjaśnienia są przejrzyste i zrozumiałe, do tego zawsze można dopytywać. Niestety, ze względu na to jak prowadzony jest wykład i co na tym przedmiocie zostało odgórnie narzucone, wiele rzeczy jest robionych na szybko, dodatkowo to co robione było na ćwiczeniach niekoniecznie korespondowało z materiałem wykładu.Dodatkowo Pan Kasprzak to bardzo sympatyczny człowiek, z fajnym poczuciem humoru. Serdecznie polecam!

Strona domowa: www.fuw.edu.pl/~pkasp/