Podstawy fizyki I (mechanika) - wykład

  • Wykladowca prowadzi cholernie ciekawy i inspirujacy wyklad - serdecznie polecam kazdemu chociaz w niewielkim stopniu zainteresowanemu fizyka. Zajecia sa zywe, od prowadzacego czuc pasje w wykladaniu, rowniez eksperymenty nie pozostawiaja wiele do zyczenia - dodatkowo, sa one koordynowane przez Andrzeja Wysmolka. Slowem, profeska.
  • Profesor Meissner to ścisła elita. Wykłady niezwykle ciekawe, często wprowadzane zagadnienia z fizyki współczesnej. Bardzo udane wyrabianie w studentach intuicji nawet trudnych pojęć. Oprócz tego ciekawe anegdoty.
  • Być może profesor Meissner jest elitą intelektualną wydziału, nie uważam jednak, żeby wykład był doskonały. Według mnie poziom wprowadzanego materiału daleko wybiegał poza możliwości ludzi świeżo po liceum. Z drugiej strony profesor Meissner mówi bardzo ciekawie. Jednym słowem: z wykładu niewiele zrozumiałem, ale się na nim nie nudziłem.
  • Wykład fascynujący i nie sposób się na nim nudzić. Faktycznie materiał był bardzo trudny, i świadomość, że trzeba to umieć na egzamin, zabijała całą frajdę. Ale sam wykład pasjonujący i bardzo polecam chodzić, mimo że potem trzeba przysiąść w domu mocno do nauki, bo można niezwykle przyjemnie spędzić na nim czas.