Ogólnie

  • Bardzo dobry cwiczeniowiec, przychylny studentom, dobrze i cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszystkie, nawet najgłupsze pytania.

Algebra z geometrią

  • Fajne dowcipy i opowiastki! Ćwiczenia prowadzone w sposób dobrze zaplanowany i przemyślany. Zawsze dobrze przygotowany, studenta nieprzygotowanego (lub nieumiejącego) zachęci, prowadząc przez zadanie i pokazując mu, jakie to proste (w opozycji do tych, którzy pokazują jacy są mądrzy:)). Człowiek o wybitnych manierach, i niezłym dowcipie:) A i pod względem merytorycznym nie mam mu nic do zarzucenia. Ma zdrową filozofię co do trudności kolokwiów/egzaminów: "Kolokwia/egzaminy nie są po to, żeby student wymyślał nowe twierdzenia, lecz po to, aby sprawdzić, czy nauczył się tego, co jest wymagane".
Nie pozwala osobom lepszym od innych zawładnąć grupą, po kolei bierze wszystkich, czy tego chcą czy nie chcą:)

Mechanika klasyczna - ćwiczenia


  • rewelacyjnie prowadzone ćwiczenia. niesamowita wiedza i polot intelektualny. niebywała elokwencja. szerokie spektrum zainteresowań. Ten człowiek w zasadzie potrafi zachęcić do wszystkiego. Tłumaczy dokładne wszystko bardzo klarownie studentom w czasie, gdy losowo wybrany ktoś rozwiązuje zadanie przy tablicy, oczywiście tłumaczenia są wtedy, kiedy następuje chwila zawieszenia. Niesamowity ćwiczeniowiec, do którego warto chodzić na wszystkie możliwe zajęcia, bardzo zachęcam.
  • Jeśli chodzi o wykład, to również polecam! Nawet, jak nie do końca rozumiesz, co się dzieje na tablicy, to i tak warto chodzić dla samej przyjemności słuchania tego człowieka. Wzory i ich wyprowadzenia bardzo książkowe i skomplikowanie wyglądające, ale dr Turzyński potrafi sprawić, że te miliony całek, pochodnych, kropek, kresek i primów nagle zaczynają mieć jakiś sens. Jeśli chodzi o egzamin ustny to wspaniale odpytuje. Trzeba przygotować 5 minutową "flaszkę" na zadany wcześniej temat i odpowiedzieć na 2-3 pytania dodatkowe z przerobionego materiału, niezbyt trudne, jeśli się chociaż raz przeczytało notatki. Nie wymaga cudów na kiju. Wykładowca o racjonalnym podejściu do studentów.

ELEKTRODYNAMIKA


  • Złoty człowiek. Z przedmiotu spędzającego sen z powiek studenta potrafi zrobić coś przejrzystego i zrozumiałego nawet dla osób, które z fizyką nie miał dotąd za wiele wspólnego.

Kwantowa Teoria Pola - ćwiczenia

  • Zdecydowanie polecam! Pan Turzyński potrafi klarownie wytłumaczyć nawet bardziej skomplikowane zagadnienia. Ćwiczenia były wielką pomocą w zrozumieniu wykładu. Nie muszę chyba wspominać o jego niezwykle wysokiej kulturze osobistej :)