Ogólnie

  • naprawdę miły człowiek - jak dla mnie, idealna osoba na miejscu prodziekana ds. studenckich.

Podstawy Fizyki 1 - Mechanika (wykład)

  • Prowadzący korzysta z obszernych plików prezentacji, przygotowanych zawczasu (zapewne podczas poprzedniego cyklu wykładów) - wszystkie one są dostępne na stronie, co pozwala szczegółowo zapoznać się z omawianym problemem. Dr Wysmołek jest niesamowicie otwarty i przyjazny studentom - naprawdę miło jest rozmawiać z tym człowiekiem. Przygotowywane przez niego doświadczenia są niesamowicie pomysłowe, pozwalają rzeczywiście 'dotknąć' (jak to sam określa) zjawiska fizycznego poruszanego na wykładzie. Serdecznie polecam zajęcia które prowadzi.
  • Rzeczywiście miły, otwarty, przyjazny. Ale czas na łyżkę dziegciu w tej beczce miodu: jego wykłady dobrze streszcza słowo CHAOS. Nie chodzi tu o tłumaczenie - klarowne, ale o zawartość - niestety, jego część wykładów (prowadził wspólnie z prof. Meissnerem) nie tworzyła logicznego ciągu, tematy często brane "z sufitu". Ale eksperymenty fantastyczne!
  • Bardzo otwarty i serdeczny człowiek. Przyjazny studentom, z poczuciem humoru. Wykład prowadzony fajnie, może dość chaotycznie, ale za to z fajerwerkami - eksperymenty przygotowane solidnie, w ciekawy sposób, nierzadko ktoś filmował przebieg (za zgodą pana Wysmołka). Na przerwie można było samemu powtórzyć wszystkie eksperymenty, a równania pojawiające się później na tablicy były dobrym wyjaśnieniem tego, co się przed chwilą wydarzyło na stole doświadczalnym. Ogólnie kupa frajdy, a i dowiedzieć się sporo można.

Strona domowa: www.fuw.edu.pl/~wysmolek/Mechanika-2010-2011/