Fizyka III BC - Fale (ćwiczenia)

  • Najweselszy z mi znanych ćwiczeniowców. Od strony merytorycznej w porządku, ale bez fajerwerek (tzn. umiał przekazać to, co w programie, ale nie była to osoba do zadawania wymyślnych pytań).
  • Bardzo rzetelny ćwiczeniowiec. Dotrze do każdego, wyjaśni wszystko. I sympatyczny.

Elektryczność i Magnetyzm (ćwiczenia)

  • Bardzo porządnie prowadzone ćwiczenia - uporządkowane, przed rozpoczęciem nowego działu było zawsze streszczenie najważniejszych informacji i wzorów. W rozsądny sposób omijaliśmy także czasem zadania zbyt proste. Zawsze chętnie pomagał w razie pytań po ćwiczeniach. Jedyne co można by poprawić to brak "inspiracji" studentów - czasem brakowało jaiegoś ciekawego problemu do zrobienia w domu i omówienia na konsultacjach. Podsumowując zdecydowanie polecam.

Drgania i Fale (ćwiczenia)

  • Ćwiczenia prowadzone w sposób niesamowicie przejrzysty i zrozumiały. Nowe i trudniejsze zagadnienia poprzedzane krótkim wyjaśniającym wstępem, każde zadanie rozpisane dokładnie z komentarzem co i dlaczego liczymy. Bardzo sympatyczny prowadzący z ogromnym talentem pedagogicznym. Ćwiczenia są ciekawe, dr Grycuk jest w stanie skupić uwagę na sali - zdecydowanie nie są to ćwiczenia z serii "ktoś coś sam do siebie mamrocze pod tablicą". Ćwiczenia kierowane do większości studentów, nie do garstki wybrańców chcących rozważać ciekawe problemy. Osobom, które mają bardzo dobrze opanowany materiał może brakować trudniejszych zadań. Ogólnie: jak najbardziej polecam. Z ekipy która w ciągu ostatnich dwóch lat prowadzi Dify/Elektryczność i magnetyzm - nie ma sobie równych. :)
  • Świetny ćwiczeniowiec! Ogromny talent dydaktyczny, potrafi zaciekawić studenta nawet najnudniejszymi problemami, całkiem dowcipny:). Świetnie przygotowany, każde zadanie rozwiązywane po nakreśleniu najważniejszych problemów z danej dziedziny. Świetny dla ludzi, którzy nie chwytają w lot wszystkiego, orły mogą się momentami nudzić. Jeśli przy tablicy chcesz za bardzo zabłyszczeć, zostaniesz zastopowany: dr Grycuk zadba, żeby Twoje "genialne" przemyślenia były zrozumiałe dla reszty świata, dokładnie i rzetelnie doprecyzowując co dany delikwent ma na myśli. Dobrze robi to na psychikę, często dowiadujesz się, że jednak nie jesteś tak genialny, jak Ci się wydaje:) Popieram poprzednią opinię, najlepszy z ekipy DiFowo/EiMowej.

Fizyka z Matematyką I (ćwiczenia)

  • Bardzo przyjemne zajęcia, prowadzący z dużym poczuciem humoru, miła atmosfera, zero stresu. Zazwyczaj pyta czy ktoś jest chętny do tablicy, ale kiedy nikt się nie zgłasza to sam rozwiązuje zadanie i nikogo nie zmusza. Tłumaczy szczegółowo, bardzo często i na różne sposoby powtarza jak coś jest niejasne. Z drugiej strony nie polecam bardziej ambitnym i szybciej przyswajającym, bo można zwyczajnie nudzić się kiedy dr Grycuk tłumaczy jakąś prostą rzecz któryś raz bo jedna osoba nie nadąża. Mimo wszystko bardzo polecam :)