Matematyka I (ćwiczenia)

  • Jasno i rzeczowo prowadzone ćwiczenia, wszystko punktualnie i dokładnie. Wyrozumiały, jak ktoś nie rozumie, to zatrzyma się i wytłumaczy, przy czym o dziwo nie oznacza to spowolnienia tempa, nasza grupa zawsze była do przodu z materiałem.
  • Bardzo ciekawy to, otwarty i motywujący człowiek, w czasie przerw czasem opowiada o swojej pracy naukowej. Polecam każdemu.

Mechanika klasyczna B (wykład)

  • Bardzo ugodowy człowiek, jeśli chodzi o organizację kolokwiów czy zadań domowych. Wykłada nieźle.
  • Porządnie i do rzeczy prowadzony wykład, odpowiada na każde pytanie studenta od razu i ma jakis taki dobry kontakt z ludzmi, ktorzy go słuchaja.

Metody numeryczne A1 (ćwiczenia)

  • Atmosfera bardzo przyjemna, jednak algorytmy wypisywane na tablicy miewają usterki. Prowadzący uznaje tylko EMACS-a, nie przepada też za C++. Zaliczanie za to bardzo liberalne: jak znajdzie błąd to radzi jak go poprawić zamiast ciąć punkty.

Mechanika kwantowa II A (wykład)


  • wykład prowadzony beznadziejnie. Tak szybko, że nie da się myśleć i śledzić co się dzieje. Ponadto niespotykany chaos na tablicy i bez tłumaczenia pojawiające się co rusz nowe szlaczki, bardzo często z błędami, których nie da się wychwycić, bo brak na to czasu. Ambicje na zrobienie 4 razy więcej niż zakłada przedmiot. Odradzam stanowczo.

  • Wydaje mi się, że to jednak specyfika przedmiotu, i po przejściu jeszcze kilku kwantowoteoriopolowych przedmiotów stwierdzam, że ten był na prawdę nieźle prowadzony. Faktycznie może było w nim troche za dużo upchnięte (z drugiej strony taki był program przedmiotu, na QFT niby sie powtarza część ale już w podejściu całek po trajektoriach) i "nudne" obliczenia zostały zrzucone na ćwiczenia, przez co ćwiczenia były mocno zapóźnione względem wykładu. Podsumowując sporo chaosu, ale i tak myślę, że można trafic zdecydowanie gorzej. Poza tym wydaje mi się, że egzamin był oceniany bardzo pro-studencko i ustny też był sympatyczny. No ale generalnie to jest TRUDNY przedmiot, nie warto brać jeżeli później nie będzie się działało w tej dziedzinie, a brakuje ECTSów (bo można ich nie dostać ;P)