Matematyka Wstępna / Analiza I z Algebrą (ćwiczenia)

  • Ćwiczenia zdecydowanie porządnie poprowadzone, dobrze przygotowały do egzaminu. Materiał na matematyce wstępnej bywał za prosty (licealny) ale niestety taka specyfika tego przedmiotu. Doktor wprowadzał częstro różne ciekawostki, więc nie było nudno. Poza tym sympatyczny i skory do pomocy (konsultacje po ćwiczeniach i przed kolokwiami, nawet do dobre kilka godzin). Polecam.
  • Tłumaczy, ale cicho mówi. Na wykładach często ma problemy z mikrofonem i słychać go niewyraźniea(kwestioa przypięcia mikrofonu niżej). Tak, jak mówię, tłumaczy dobrze, ale chce dużo rzeczy przekazać na raz, czasami robiąc z tego chaos. Ogólnie to polecam.


Matematyka II


  • Dr Szereszewski znakomicie prowadził ćwiczenia z Matematyki II. Zawsze był doskonale przygotowany, bardzo chętnie udzielał dodatkowych wyjaśnień i naprawdę angażował się w konsultacje przed kolokwiami i egzaminem. Moim zdaniem dr Szereszewski ma ogromny talent dydaktyczny - cierpliwie tłumaczy różne zagadnienia tak, że nawet najbardziej "oporni" są w stanie je zrozumieć, ale też często wplata w tok ćwiczeń różne ciekawostki (głównie związane z zastosowaniem matematyki w fizyce), przez co i ci bardziej "zaawansowani" studenci się nie nudzą. Dzięki tym ćwiczeniom można nie tylko nauczyć się algorytmów rozwiązywania problemów matematycznych, ale też naprawdę zrozumieć omawiane zagadnienia. Oprócz tego, dr Szereszewski jest bardzo miłą, wyrozumiałą osobą z poczuciem humoru. Szczerze polecam prowadzone przez niego ćwiczenia.
  • W pełni zgadzam się z tą opinią!