• Tutaj wpisujemy uwagi na temat funkcjonowania wikispace, pomysły, sugestie oraz wszystko co chcemy napisać (a nie do końca jest na temat i nie możemy się powstrzymać

  • fajnie byłoby umieścić tu oddzielny dział o przedmiotach dodatkowych. nie wiem niestety jak:(

ok no to ja mam sugestię, żeby wprowadzić "zasadę" pisania podpisanych - przynajmniej ksywką, komentarzy.
np. nie zgadzam się z niektórymi ocenami, które się tutaj pojawiły - to co, mam przemilczeć, skreślić, czy dopisać pod spodem coś sprzecznego z resztą?

moim zdaniem najlepiej, żeby każdy w jakiś sposób podpisywał się pod swoim komentarzem - wtedy też mamy jasność, jakie są proporcje ocen.

pozdrawiam, i dzięki za tą inicjatywę!
ksyfka


w sumie to spełniają to podpunktowe kropkowanie na stronie - jedna kropka - jedna opinia. wydaje mi się dodatkowe podpisywanie niepotrzebne i cały tekst będzie mniej przejrzysty. z drugiej strony czasem dobrze wiedzieć, czy dyskutuje się z jedną osobą, czy całą grupą... do zastanowienia.
też czasem się nie zgadzam z tym co ktoś napisał, ale to nie powód do wymazywania - krytyka, nawet dotkliwa, nie musi byc obraźliwa, jak również nadmierne pochwały też wypada zaakceptować - mimo, że się nie zgadzam.
mój podpis
  • a może ktoś by się zgłosił do jakiegoś adminowania i porządkowania ? kappix
  • Jednego chętnego widzę powyżej :).C o się tyczy podpisów pod opiniami - jestem przeciw. Rozumiem, że nikt nie będzie robił sztucznego tłoku dając kilka kropek pod jednym przedmiotem. Nie mam pojęcia natomiast czemu miałoby służyć dodawanie xywy po.
  • komentarze mają być niezależne i anonimowe. Na szczęście to nie 4chan aby miało to zapewnić burdel na stronie. Poza tym, xywy też łatwo obejść, przecież mogę się podpisać kilkoma, racja? A wikispejsy adminują wszyscy, jak ktoś zobaczy obraźliwy komentarz to go usuwa - mortmaire