Recent Changes

Saturday, July 9

 1. page Piasecki, Krzysztof edited Programowanie C++ R 2015L - bardzo dobry ćwiczeniowiec. Cierpliwy, wytłumaczy wszystko dokładni…

  Programowanie C++ R
  2015L - bardzo dobry ćwiczeniowiec. Cierpliwy, wytłumaczy wszystko dokładnie, nawet jeżeli na agendzie są najbardziej podstawowe zagadnienia. Jedyny minus - nie odpowiada na maile z pracami domowymi.
  Indywidualna pracownia elektroniczna
  2015Z - pracownia okazała się niemałym wyzwaniem. Każdy raport musiał być poprawiany kilka razy - i za każdym sprawdzeniem przez dr. Piaseckiego pojawiały się nowe, niewykryte wcześniej błędy. Realizacja doświadczeń i egzamin ustny - przyjemność, ale raporty dały mocno w kosć.

  (view changes)
  10:12 am
 2. page Radzewicz, Czesław edited Podstawy fizyki III (optyka i elementy fizyki współczesnej) ... z zagadnieniami. Kolejny minu…

  Podstawy fizyki III (optyka i elementy fizyki współczesnej)
  ...
  z zagadnieniami. Kolejny minus to egzamin ustny: pomimo prośby studentów lista pytań (która, jak się okazało w dniu egzaminu jednak istnieje) nie została opublikowana, a zasady oceniania były conajmniej niejasne.
  (view changes)
  10:04 am
 3. page Radzewicz, Czesław edited Podstawy fizyki III (optyka i elementy fizyki współczesnej) 2015Z - prof. Radzewicz to osoba, k…

  Podstawy fizyki III (optyka i elementy fizyki współczesnej)
  2015Z - prof. Radzewicz to osoba, która zdecydowanie zna się bardzo dobrze na tym czym się zajmuje. Odpowiedni dystans do formalizmu w omawianych zagadnieniach pozwalał skupić się na fizycznych aspektach danego zagadnienia. O ile wykład sam ciekawy to prezentacje udostępniane studentom pełne były błędów, niedopowiedzeń - generalnie nie był to materiał, z którego mogłeś się czegokolwiek nauczyć. Ponadto tempo wykładu były zbyt duże - co w znaczącym stopniu utrudniało bycie na bierząco z zagadnieniami.

  (view changes)
  10:03 am
 4. page Łach, Grzegorz edited Mechanika kwantowa R (ćwiczenia) 2016L - dr Łach jest niezwykle miłą, niebanalna i ciekawą osob…

  Mechanika kwantowa R (ćwiczenia)
  2016L - dr Łach jest niezwykle miłą, niebanalna i ciekawą osobą. Jednakże ćwiczenia prowadzonego przez niego cechowały się dużym chaosem i frustracją z powodu marnowania czasu na dygresje, kosztem wykonywania rachunków. Brak struktury ćwiczeń dodatkowo utrudniał orientację w omawianych zagadnienia. Dodatkowo prowadzący "narzuca" swoje oznaczenia i jest mało elastyczny w kwestii rozwiązywania problemów.

  (view changes)
  9:33 am

Sunday, June 26

 1. page pawelczykj edited ... mechanika kwantowa II A Zarówno ćwiczenia jak i wykład prowadzone na rażąco niskim poziomie. …
  ...
  mechanika kwantowa II A
  Zarówno ćwiczenia jak i wykład prowadzone na rażąco niskim poziomie. Chaotycznie, niedbale, nieściśle. Za to wymagania wobec studentów kosmiczne. Zajęcia z tym prowadzącym to najgorsze doświadczenie jakie mnie spotkało na tym wydziale.
  Mechanika klasyczna R (ćwiczenia)
  2015Z - ideał ćwiczeniowa: zawsze dobrze przygotowany do zajęć, zadania poukładane tak by czegoś nauczyć i nie zarzucić wszystkimi trudnosciami od samego początku. Wart wspomnień rewelacyjne poczucie humoru profesora oraz morze anegdotek o znanych fizykach, opowiadanych nam w przerwach. W dotychczasowej edukacji na tym wydziale - był to najlepszy ćwiczeniowca z którym miałem zajęcia. Jedne z niewielu zajęć gdzie cały materiał był przerabiany na zajęciach, a prowadzący "pilnował sale" by nie przemknęła się osoba nierozumiejąca tematu.

  (view changes)
  1:10 pm
 2. page suszekr edited ... Algebra I R (ćwiczenia) Z jednej strony zajęcia to frajda - wyrafinowane poczucie humoru prow…
  ...
  Algebra I R (ćwiczenia)
  Z jednej strony zajęcia to frajda - wyrafinowane poczucie humoru prowadzącego, szeroka wiedza na najprzeróżniejsze tematy (nie tylko matematyczne), dowcipy, żarty, ciekawa atmosfera. Z drugiej ilość wiedzy wymagana do zrozumienia ćwiczeń byłą porażająca. Doktor mówi szybko, faktycznie niezwykle precyzyjnie, zadania robi długie i wyrafinowane. Przerwa w zajęciach istniała tylko teoretycznie, bo po minucie doktor zaczynał dalsze tłumaczenie jakichś algebraicznych ciekawostek. Ćwiczenia prowadzone z niezwykłą pasją i wyjątkowo inspirujące, ale przeznaczone tylko dla osób, które nie mają najmniejszych problemów i chcą się rozwijać dalej, bo inaczej ilość wymaganego materiału, tempo i brak łopatologicznego wyjaśnienia tylko zniechęci tych słabszych. Plus za kilkugodzinne konsultacje przed kolosem. Polecam tylko matematycznym orłom.
  2014Z - jeżeli komuś zależy aby nabyć konkretne umiejętności obliczeniowe na tych ćwiczeniach - nie polecam. Podstawowy materiał nie został przerobiony, natomiast anegdoty, czy też stronnicze uwagi polityczne były na porządku dziennym. Generalnie wymaga niewiadomo czego w porównaniu z tym co jest przerabiane na ćwiczeniach.
  Algebra I R (wykład)
  Wspaniały wykład dla ambitnych! Istotnie, prowadzący wplata w treść wykładu inteligentne żarty. Tempo dosyć szybkie, wymaga trochę przemyślenia samodzielnego, co jednak jest zaletą - nie ma mowy o rozwodzeniu się pół godziny nad trywializmem. Program bardzo obszerny, a skrypt wykładowy może być dobrą lekturą nawet dla studenta GALu (odnośny przedmiot na MIMie). Zagadnienia przedstawiane w całej ogólności, bez upraszczania twierdzeń (co zdarza się na FUWie, że dowodzi się zawężoną wersję twierdzenia - bo łatwiej) Pasję prowadzącego widać na kilometr. Na wykładzie nie da się zasnąć! Poza tym, nigdy nie odmawia pomocy, wytłumaczenia - ten, kto chce zrozumieć treść wykładu, ten ma ku temu pełne możliwości.
  (view changes)
  1:07 pm

More