Analiza Matematyczna I, II, III, IV

  • Wykład prowadzony, można by rzec, leniwie, nie spiesząc się, ale nierozsądnie by było na tempo narzekać, bo raz, że dzieki temu jest wszystko bardzo zrozumiałe, a dwa, że pomimo wolnego tempa przekazywana jest ogromna ilość wiedzy (z czego zdaje sobie człowiek sprawę w okolicy egzaminu). Na egzaminie pewność siebie to podstawa (co dla niektórych może być przekleństwem, dla innych błogosławieństwem). Profesor przekazuje wiedzę w sposób bardzo konkretny i tej samej konkretnej wiedzy wymaga od studentów. Studenta niepewnego profesor będzie dopytywał, biada temu, który wówczas wycofa się ze stwierdzeń prawdziwych, jak i temu, który obstawał będzie przy fałszu. Ale student pewny swojej wiedzy ma egzamin w kieszeni. Zdecydowanie najlepszy wykładowca, jakiego miałem.
  • Wykład Analizy C prowadzony jest w sposób znakomity. Dowody są podawane w sposób przejrzysty i zrozumiały. Profesor bardzo fair zachowuje się wobec studentów, wszelkie niejasności rozważane są na korzyść tychże. Materiał wykładu jest miejscami trudny, dlatego czasami na wykładzie mniej uzdolnieni (np. ja) mogą tracić wątek, ale i tak poziom C Analizy (przynajmniej w naszym roczniku) był prostszy do zdania niż B właśnie dzięki znakomitemu wykładowcy. Na egzaminie największą rolę odgrywa ustny i faktycznie, jeżeli pyta profesor, a nie któryś z ćwiczeniowców, należy zastanawiać się, co się mówi zanim sie powie. Miłą świadomością jest to, że profesor nie stara sie nikogo oblać, a raczej odwrotnie.
  • Profesor Woronowicz jest niesamowicie kulturalnym i szarmanckim człowiekiem. Podczas wykładu podaje zrozumiałe definicje i twierdzenia, ubogaca je rysunkami poglądowymi, okrasza stosownym komentarzem, po czym przeprowadza przejrzysty i zrozumiały dowód. Często podaje przykłady zastosowań w fizyce. Jest otwarty i chętny na konsultacje poza wykładem, bardzo życzliwy studentom.

Metody matematyczne fizyki C - Operatory nieograniczone w przestrzeniach Hilberta

  • O ile zmiana tematu wykładu nie powinna mieć miejsca, to trzeba przyznać, że nowy temat był b. ciekawy. Poza tym - prowadzone interesująco, porządnie i zrozumiale.